Over ons

tBureau, waar we voor staan

Ervaring, plezier en succes

Ondersteuning bij de implementatie van zorgtechnologie bieden we al vele jaren en nog steeds met veel plezier en met succes. We werken met name voor GGZ, de gehandicaptenzorg en de ouderenzorg en ziekenhuizen. tBureau is ontstaan vanuit onze expertise op het gebied van de implementatie van zorgtechnologie.

Onze algemene kennis hierover – wat is het, wat kan het? – maar vooral onze expertise op het gebied van de implementatie van zorgtechnologie, zorgde voor een inhoudelijke match en een bundeling van onze krachten in tBureau.

tBureau medewerkers

kenmerken zich doordat ze:

In onze projecten zorgen we dat:

Directeur

Planmatig veranderaar, business cases, ICT- & verandermanagement, leiderschap.

Trekker en vormgever van complexe verandervraagstukken.

Jack van Gils

jack@tbureau.nl  
088 - 2633451

Directeur

eHealth & implementatiespecialist, verandermanagement, lean, zorgachtergrond.

Veranderaar die zorgt voor brede adoptie.

Saskia Timmer

saskia@tbureau.nl 
088 - 2633452 

Adviseur

eHealth & implementatie, uitkomstmetingen, projectleider die zorgt voor resultaat.

Suzanne Stomp

suzanne@tbureau.nl 
088 - 2633458

Senior Adviseur

Veranderkundige, Crew Resource Management, Programma Management

Annet van Harten

annet@tbureau.nl 
088 - 2633459

Junior projectleider

eHealth en implementatie, Pilots, proeftuinen, projecten.

Daadkrachtige doorpakker.

Marloes van der Linde

marloes@tbureau.nl 
088 - 2633460

Junior projectleider

proeftuinen, pilots, klantvragen in beeld, projectondersteuning.

Frisse wind en aanpakker.

Babet van Uden

babet@tbureau.nl  
088 - 2633461

Partner

Projectmanager, creatieve ICT- en mediaspecialist

i-Architect en ICT consultant.

Ludo Arts

ludo@tbureau.nl 
088 - 2633454

Partner

Partner, energieke project-manager, en expert data-uitwisseling.

VIPP/Inzicht, ICT-specialist

Jeroen Huzen

jeroen@tbureau.nl 
088 - 2633457

Project-ondersteuner

1000-poot met een handson mentaliteit, die met grote mate van zelfstandigheid haar bijdrage levert aan projecten

Charissa Westerhof-Bot

charissa@tbureau.nl 
088 - 2633455

Partner

procesherontwerp zorg en logistiek, veranderaar, lean black belt.

Katalysator en verandercoach,

Marianne van Beers

marianne@tbureau.nl 
088 - 2633453

Partner worden?

Wil je de zorg veranderen?

Heb je lef, kennis en kunde?
Neem contact met ons op!

Jij?

ikwilpartnerworden@tbureau.nl 
088 - 2633450

Partner worden?

Wil je de zorg veranderen?

Heb je lef, kennis en kunde?
Neem contact met ons op!

Jij?

ikwilpartnerworden@tbureau.nl 
088 - 2633450

Wij zoeken professionals

tBureau is op weg naar de volgende fase. Onze klanten zijn tevreden en vragen onze ondersteuning.
Leveranciers waarderen ons werk en zoeken samenwerking.

Ben jij onze nieuwe collega?

We zoeken medior adviseurs/projectleiders met een passie voor de zorg, kennis van processen en inzicht in zorgtechnologie. Onze focus ligt op grootschalige programma’s waarin de klant ons uitdaagt om vernieuwing door te voeren in hun processen, organisatie en gebruikte technologie. Kortom veranderkunde!

Wij zijn met onze opdrachtgevers disruptief. Dat betekent dat je sterk in de schoenen moet staan en de nodige ambitie moet hebben. Wij doen het anders dan anderen!

Wij hechten aan onze cultuur waarin we voor elkaar zorgen en voor de klant. We delen successen en we zijn scherp op de kwaliteit van producten en diensten.

Als je denkt bij ons te passen, stuur dan een mail naar sollicitatie@tbureau.nl met een korte motivatie. Natuurlijk heb je een LinkedIn profiel dat ons voldoende uitdaagt om contact op te nemen.

Tot snel?

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer